سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قفل هتل یا دستگیره دیجیتالی

 

قفل دیجیتال

قفل هتل و هتل دیجیتال با کارت RFID  و کنترل از راه دور از طریق تلفن همراه اداره می شود

دسته هتل RFID و دسته هتل های دیجیتال سریعترین و آسان ترین راه دسترسی به اتاق میهمان هتل است. قفل های دیجیتال هتل راهی آسان برای ورود مسافران به اتاق هتل است که می توان از طریق نرم افزار قفل های دیجیتال هتل برای مسافران یا مهمانان استفاده کرد.

چندین قفل دیجیتالی کارن روی درب هتل قابل نصب است. قفل کارت هتل می تواند راحتی و امنیت بیشتری را برای میهمانان هتل فراهم کند ، آنها می توانند بدون نیاز به کلید ، به راحتی با استفاده از قفل کارت یا رمز عبور با نرم افزار کنترل شده بلوتوث هتل وارد شوند. اتاق باشید

کلیه محصولات کارن ، از جمله برندهای سامسونگ ، ییل و V ، طیف کاملی از قفل های الکترونیکی و دیجیتال است که تحت آزمایش و آزمایش هایی مانند مقاومت در برابر سایش و تست دمای حداکثر قرار گرفته است. قفل دیجیتالی هتل به مهمانان یا مسافران هتل اجازه می دهد تا با استفاده از کارت RFID یا فناوری بلوتوث ، درب را باز کنند.

برنامه قفل دیجیتال هتل کاملاً با گوشی های هوشمند iOS و Android سازگار است. FLEXIPASS یکی از بهترین برنامه ها برای دستگیره های هتل دیجیتال برای مسافرانی است که از اتاق هتل وارد و خارج می شوند.